Олександрійський політехнічний фаховий коледж | Директор
oit2008@ukr.net

Директор

Савченко Лариса Миколаївна
Директор коледжу

Шановні гості нашого сайту, маю надію, що серед вас колишні і нинішні студенти та люди, не байдужі до навчального закладу, який ще дуже довго, ви і ми будемо називати ОІТом.

Наші випускники – наша гордість! Серед них Герої війни і праці, міністри і губернатори, професори і кандидати наук, підприємці та бізнесмени.

Наші студенти – наша надія, бо від їх фахових знань та громадянської позиції залежить майбутнє нашого міста, області, держави.

Батьки студентів – наша опора, без якої не можна ефективно виконувати задачі навчання та виховання.

Підприємці і керівники установ та організацій міста – наша підтримка в працевлаштуванні випускників.

Наші викладачі – колектив однодумців, що направляє свої зусилля на високу професійну підготовку сучасних спеціалістів. Вони не зупиняються на досягнутому, постійно підвищують рівень та якість викладання.

Сучасна назва:  Олександрійський політехнічний коледж затверджена наказом міністра освіти і науки України 3 серпня 2018 року. Вона відображує реалії сьогодення і проголошує основний напрямок подальшого розвитку, але ОІТ – це бренд, який ще довгі роки, а може й десятиріччя буде викликати повагу і добрі спогади. Ми завжди раді гостям і в віртуальному, і в реальному просторі.


З повагою і вірою в майбутнє, директор коледжу  Савченко Л.М.