oit2008@ukr.net

Привітання випускникам

    Головна   •   Привітання випускникам

Шановні випускники!

Щиро вітаємо вас на нашому сайті. Багатьом запам’ятався наш навчальний заклад як індустріальний технікум (ОІТ), хтось згадує його як політехнічний коледж (ОПК). Ми знаємо, що ви завжди з теплом згадуєте студентські роки, проведені в ньому. І сьогодні нам особливо цінні ваше добре слово, увага, і, можливо, посильна допомога.

Ні для кого не секрет, що останнім часом державне фінансування ВНЗ в Україні недостатнє для забезпечення системи освіти у відповідності зі світовими стандартами. Наш коледж підтримує високий рівень навчання значною мірою завдячуючи ентузіазму батьків, випускників та позабюджетних джерел. Вам відомо, що в багатьох країнах розповсюджена спонсорська допомога випускників своїй Alma Mater. Ми також вітаємо ініціативу випускників по організації спонсорської допомоги нашому навчальному закладу.

В коледжі успішно реалізується низка програм по удосконаленню матеріально-технічної бази. Ми будемо щиро вдячні за надану благодійну допомогу на розвиток одного або декількох напрямків:

  • розвиток матеріально-технічної бази коледжу;
  • заміна вікон на металопластикові;
  • створення комп’ютерної лабораторії спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж»;
  • ремонт актової зали.

Інформація про використання благодійної допомоги буде оперативно розміщуватися на нашому сайті. Висловлюємо подяку всім випускникам, що підтримають цю ініціативу.

Благодійну допомогу можна перераховувати на наступні реквізити:

Рахунок: 31550353103702 в ГУДКСУ Кіровоградської області;
МФО: 823016;
Код ЄДРПОУ: 00216194;

Олександрійський політехнічний коледж