oit2008@ukr.net

Семінарське заняття на тему «Керування в темну пору доби в умовах недостатньої видимості» - Олександрійський політехнічний фаховий коледж

    Головна   •   Новини коледжу   •   Семінарське заняття на тему «Керування в темну пору доби в умовах недостатньої видимості»

Дотримання правил дорожнього руху в темну пору доби як водіями, так і пішоходами завжди на часі, а в умовах воєнного стану та постійного вимкнення світла на вулицях населених пунктів стало нагальним питанням. Основна проблема руху в нічний час — зниження видимості.
Викладач коледжу Кольцова Тетяна провела семінарське заняття на тему «Керування в темну пору доби в умовах недостатньої видимості».
В рамках заняття розглянули питання «Обов’язки і права водіїв механічних транспортних засобів», «Обов’язки і права пішоходів», «Користування зовнішніми світловим приладами» Правил дорожнього руху.
Під час заняття зроблено висновки, що основна проблема руху в нічний час — зниження видимості.
Під час заняття використовувались інтерактивні методи навчання з використанням матеріально-технічної бази навчального закладу (стенди, макети доріг, відеопрезентації).
#ОПФК @collegepolytechnic